ZBUDUJ Z NAMI NOWOCZESNE SĄDOWNICTWO!

Szkolenie: media a autoprezentacja

Gorzowski Oddział Stowarzyszenia Sędziów Polskich IUSTITIA

serdecznie zaprasza na szkolenie:

Media i autoprezentacja”

 w dniach 02.06.-04.06.2017 r. w Dankowie,

 

w ośrodku Łubu Dubu

cena 400 zł do dnia 18.05.2017 r.

Pierwsza część szkolenia prowadzona będzie przez doświadczoną dziennikarkę telewizyjną i prasową Magdalenę Pawlinow, wykładowcę w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydział Zamiejscowy we Wrocławiu. Drugą część szkolenia poprowadzi sędzia Jarosław Gwizdak (SR Katowice Zachód), Obywatelski Sędzia Roku 2015.

Szkolenie odbędzie się w formie warsztatów praktycznych: praca z mikrofonem i kamerą, wystąpienia publiczne, wywiad, tv, prasa, radio, a także jak się przygotować do wystąpienia (ubiór, fryzura, postawa, tło zdjęcia, nagrania, opanowanie stresu) itp. Oferta jest skierowana do wszystkich sędziów, nawet jeżeli ktoś nie planuje publicznych wystąpień, ponieważ sprawa z udziałem mediów może przydarzyć się każdemu z nas. Jest to dobra możliwość poznania zasad rządzących mediami.

Ośrodek Łubu Dubu w Dankowie(k. Strzelec Krajeńskich i Barlinka) położony jest w lesie, blisko jeziora, (www.osrodeklubudubu.pl). Cena obejmuje dwa noclegi, wyżywienie, muzykę DJ, warsztaty medialne oraz warsztaty sędziego J. Gwizdaka. Oferta nie obejmuje kosztów dojazdu. Ilość miejsc jest ograniczona (max. 39 miejsc z możliwością podwyższenia ilości miejsc noclegowych w ośrodku obok), decyduje kolejność zgłoszeń.Na zgłoszenia czekamy do dnia 18 maja 2017 r.

Szczegółowych informacji udzielamy na e-mail: iustitiagorzow@gmail.com;

SSR Olimpia Barańska-Małuszek, Prezes Iustitia Oddział Gorzowski

Udostępnij:

  • Zakres dat:

  • Wybór kategorii:

Skip to content