POPRAWA WIZERUNKU SĘDZIEGO

Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA, przy wsparciu organizacyjnym Oddziału w Poznaniu, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Sędziów do udziału w 3-dniowym szkoleniu pn.

POPRAWA WIZERUNKU SĘDZIEGO.

 


TWORZENIE  OPTYMALNEJ ATMOSFERY W CZASIE WYKONYWANIA CZYNNOŚCI PROCESOWYCH I OKOŁOPROCESOWYCH.

W ramach szkolenia poruszone zostaną następująca zagadnienia:

  • autoprezentacja,
  • komunikacja niewerbalna,
  • komunikacja werbalna,
  • inteligencja emocjonalna,
  • trudne sytuacje negocjacyjne.


Szkolenia zostanie poprowadzone przez doświadczonych trenerów praktyków SMG/KRC Poland Human Resources współpracujących z Wyższą Szkoła Bankową. Zajęcia będą obejmowały 16 godzin szkoleniowych, dodatkowo 4 zostaną przeprowadzone w formie e-learning. Szkolenie będzie oczywiście również  okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i dobrych praktyk. Szczegółowy program dostępny jest na stronach Stowarzyszenia: www.iustitia.pl oraz tutaj

Szkolenie odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2011 r. w Gnieźnie w Hotelu Pietrak (strona internetowa hotelu i dojazd na www.pietrak.pl). Dla gości hotelowych  możliwość korzystania z basenu, sauny, jacuzzi fitness clubu oraz  masaży i zabiegów kosmetycznych wykonywanych na indywidualne życzenie. Dojazd we własnym zakresie.

Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz telefonicznie na numer 509-102-294 – w terminie do dnia 10 listopada 2011 r. Odpłatność wynosi 100 zł od osoby – na rachunek SSP „Iustitia” Oddział w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 32, 60-967 Poznań - numer 58 1090 1854 0000 0001 0703 6167 (tytułem: opłata szkoleniowa, nazwisko uczestnika). Wpłaty proszę dokonywać w terminie 3 dni od otrzymania potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia – brak wpłaty w tym terminie powoduje skreślenie z listy.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (pierwszeństwo mają członkowie SSP „IUSTITIA”).

Szkolenie współfinansowane jest ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu „Criminal Justice” i stanowi jeden z elementów rocznego planu działania Stowarzyszenia Sędziów Polskich „IUSTITIA”.

Zobacz podobne:
Zmiany KPC 2012 z perspektywy pierwszych doświadczeń
Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA oraz Business Option zapraszają do udziału w ...
METODY RADZENIA SOBIE ZE STRESEM
SPP Iustitia o/ Olsztyn zaprasza na szkolenie w miejscowości Ryn (Mazury) z zakresu metod...
Przestępczość informatyczna
Fundacja Centrum Szkolenia Sędziów „IUSTITIA” we współpracy z Oddziałem Wielkopol...
Rejs po jeziorach augustowskich
Zarząd suwalskiego oddziału Iustiti Informuje, iż  zaplanował w dniu 29 maja 2010r(so...

Zostań Członkiem Stowarzyszenia